Cocktail

Okolí Bangkoku

Bangkok je více než co jiného přestupní stanicí. Jen minimum turistů v něm stráví celou svou thajskou dovolenou. Obvykle v Bangkoku stráví jeden až dva dny a pak vyráží dál – do dalších slavných destinací. Je to i váš plán? Možná vám při výběru pokračování vaší cesty pomůže tento stručný přehled.

Pattaya

Pattaya je asi Bangkoku nejbližší letovisko. A to nejen vzdáleností. Stejně jako Bangkok je Pattaya živá, nespoutaná, nikdy nespící a naopak nabízející nepřeberné množství zábavy. Přidejte k tomu ještě krásné pláže a dokonalý servis – ideální místo pro dovolenou.

Krabi

Provincie Krabi je jednou z nejnavštěvovanějších oblastí Thajska. Krásná příroda, vápencové útesy, perfektní podmínky pro potápění, krásné pláže a pohádkové souostroví Phi Phi nebo typicky thajské ostrovy Ko Lanta. Za aktivní dovolenou vyjeďte sem.

Phuket

Zatímco Ko Lanta je letovisko střední kategorie, Phuket je nejluxunějším resrotem celého Thajska. Tomu pak ale odpovídá i cena. Dražší ubytování v Thajsku není. Služby jsou tady ale na perfektní úrovni a phuketskému plážovému servisu se žádný jiný v Thajsku nevyrovná.

Ko Phangan

Chcete se bavit, celou noc a celý den? Pak vyrazte na ostrov Ko Phangan, který celosvětově proslul svými plážovými party. V hlavní sezoně se tu do rytmu hudby vlní až 30 tisíc tanečníků. V posledních letech sem ale vyrážejí i rodiny na klasickou rodinnou dovolenou.

K Thajsku náleží i tisíce a tisíce ostrovů a ostrůvků. Některé z nich jsou jen skaliska trčící z moře, na jiných jsou dovolenkové resorty. Ostrov Ko Samet je jedno z nejslunečnějších míst Thajska, na Ko Tao budete pláže sdílet s malými želvami, Ko Samui cestovky doporučují těm, kteří chtějí klidnou dovolenou, Ko Mook je rájem potápěčů a Ko Chang si své místo v katalozích cestovních kanceláří pomalu ale jistě hledá.

Poznejte Thajsko více

další oblasti Thajska »

Partneři

Logo ESO travel

Plánujete zájezd do Thajska? Na těchto stránkách pro Vás cestovní kancelář ESO travel sesbírala ty nejdůležitější informace o této kouzelné zemi.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@thajsko-bangkok.cz